Kurumsal

Digital Media Agency

Kurumsal Hakkımızda

Şirketimizin Yetenek ve Kapasitesi Doğrultusunda, Müşterilerimizin Tüm Hizmet Eklentilerini Dünya Standartlarında Karşılamak En Büyük Önceliğimizdir.


İş ve Projenizi Dijital Platformalara Taşıyoruz.

...
...

Girişimlerden, orta ve büyük ölçekli markalara, resmi kurum ve kuruluşlara kadar tüm sektörlerle çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve karlılığınızı arttırmak için markanızı dijitale taşıyacak gerekli tüm geliştirmeleri yapıyoruz. Özel dijital pazarlama stratejileri ve servisleri ile büyümenize katkı sağlıyoruz.

MarkaPress Yaratıcı stratejiler ve geliştirmeler ile yatırım getirinizi arttırmayı hedefleyen, firmanız için grekli olan dijital medya platformlarını tasarlayan, kurumsal kimliğinizi oluşturan ve firmanız için grekli olan satış ve pazarlama stratejileriniz geliştiren Dijital Medya ve Marka ajansıdır. Sürekli gelişim ile hareket ediyoruz ve gerçek sonuçlara odaklanıyoruz.

...

Değerlerimiz

Hayal kuruyoruz. Dinamik çalışıyoruz. İlham veriyoruz. Meraklıyız.


Sorumluluk

Birbirimize ve müşterilerimize duyduğumuz güvenin başarı için önemli olduğunu biliyoruz. Söylediğimiz, taahhüt ettiğimiz her şeyi yapıyoruz. Mümkün olmadığı zaman ise beklenti ve hedefleri yeniden tanımlayarak ilgili herkesle net bir iletişim kuruyoruz.

Kalite

LBir zanaatkârın ustalığını sergilemesi gibi ekibimizin birlikteliği tüm çalışmalarımıza ilham veriyor. Tüm ekip üyelerimiz işini özenle ve ustalıkla yapıyor.

Gerçekçilik

Her şeyi net olarak ifade ediyoruz. Mümkün olan en iyi işi gerçekleştirebilmek için geri bildirim ve dürüstlüğün en önemli unsur olduğunu bilerek müşterilerimizle ilişki kuruyoruz.

Samimiyet

İnsanız ve duygulara sahibiz. Hayatımız boyunca meslektaşlarımızla ve müşterilerimizle çok zaman geçireceğiz. Bu yüzden ekip olarak ve müşterilerimizle birbirimizi tanımayı, ilgilenmeyi mutluluğun ve üretkenliğin formülü olarak görüyoruz.

Beceri ve Kabiliyet

Çevik ve girişimci bir ekibiz. Beklenmedik durumlar karşısında etkili müdahaleler yapabiliyoruz. Her gün güncellenen ve gelişen dijital dünya içinde yeni problemleri çözmek için değişime açık ve hazırlıklıyız.

Cesaret

Heyecan verici, etki oluşturacak riskler alıyoruz. Durum analizi yapıyor, derin bir nefes alıp cesurca işe koyuluyoruz.

www.markapress.com

DIGITAL & MEDIA.

MarkaPress hedef kitlenizi etkilemek için burada. Çünkü markanıza değer katmak için gerekli olan mükemmel stratejiye, yaratıcılığa ve teknolojiye nasıl ulaşacağınızı çok iyi biliyor. Her biri kendi dalında uzman takım arkadaşları(We Are) ile en mükemmel sonuca ulaşmak için yaratıcı ve etkileyici fikirleri birleştirip sizlere sunmaktadır. Marka Press için önemli olan " Ne yaptığı değil, neyi nasıl yaptığıdır "

...
...
...

YETENEK BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBELERİMİZ

Her Geçen Gün Daha Büyük Çıkarımlar ve Tecrübeler Edindiğimiz Farkılı Alan ve Sektördeki Markaları Uzmanlık Alanlarımız İle Sizlerle Birlikte Özveriyle Markalarınıı Büyütüyoruz.


Dijital Tasarım
85%
Grafik Tasarım
100%
Marka Planlama
70%
Dijital Pazarlama
80%