Hizmetlerimiz

Digital Media Agency

HizmetAlanlarımız

Hayal Et , Keşfet , Farket .Gelin Sizi Hayallerinizin Ötesine Ulaştıralım...


Dijitalleşme Süreç Yönetimi


Dijital dünyaya geçisiniz için gerekli olan tüm teknojik alt yapıları sizler için kuruyor yönetimini ve takibini gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal İnternet Siteleri


İşletme, kurum, kuruluş, proje ve organizasyonlar için mobil uyumlu tamamen size özel kurumsal internet siteleri oluştuyor ve yönetiyoruz.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu


İnternet sitenizi google web kalite standartlarına uygun olarak optimize ediyor ve arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

İnternet Reklamları Yönetimi


Bir çok farklı platform ve uygulamalar ile tam zamanlı olarak markanız internet reklamlarından faydalanmalarını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Marka Yönetimi


İşletme, kurum, kuruluş, proje ve organizasyonlar tüm sosyal medya hesaplarını yönetiyor düzenli olarak sizleri raporlama hizmeti sunuyoruz.

Gelişmiş E-Ticaret Çözümleri


E-ticaret altyapınızı satışa hazır bir şekilde oluşturuyor, pazarlama reklam süreçlerinizi ve hedef kitlenizi yönetiyoruz.

Cinemaximum Sinema Reklamları


Tüm Türkiyede sinema salonlarında vizyondaki filmlerden önce gösterilen reklamları ve kampanya filmlerinizi oluşturuyor ve dağıtımını sağlıyoruz.

Google Adwords Danışmanlığı


Google Adwords reklam ağından tüm özellikleri ve reklam modelleri ile reklamlarınızın tasarım, plan ve yönetimini yapıyoruz.

Sosyal Medya Kampanyaları


Facebook, Instagram, Foursquare/Swarm, Twitter sosyal ağlarında reklam kampanyalarınızı tasarlıyor, uyguluyor ve yönetiyoruz.

Dijital İş Platfomları Geliştirme


Çağımıza uygun yeni dijital platformlar geliştirerek markanızın ve işletmenizin marka değerini ve karlılığını artırmayı hedefliyoruz bunun için gerekli olan tüm satış ve pazarla ağınızı oluşturuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı


Markanız için gerekli olan tüm görsel kimlik çalışmalarının (Kartvizit,Bröşür,Dosya,Zarf,Antetli Kağıt, Fatura Vb.) Tasarlıyor ve tüm baskı sürecini takip ediyoruz.

Prodüksüyon ve Fotoğraf Çekimleri


İhtiyacınız olan tüm reklam filmleri, video, animasyon ve ürün çekimlerinizi profesyönel ekip ve ekipmalarla çekerek tüm dijital platformalarda kullanmanız için hazır hale getiriyoruz.

Size Özel Benzersiz

Marka Stratejileri


Tüm yaratıcı ve etkili kampanyaların arkasında kurumsal amacı ve kar artışı olan bir satış stratejisi vardır. Tüm dijital gelişmeleri ve platformları yakından takip ederek başarılı iş çözümleri üretiyoruz. Rakiplerinizi sizler için analiz ederek pazardaki yerinizi en doğru şekilde seçerek pazar payınızı büyütüyoruz.

-Keşif + Planlama
-Marka Konumlandırma
-Kullanıcı Deneyimi
-İçerik geliştirme
-Dijital Yol Haritası

...
Size Özel Benzersiz

Kurumsal Tasarımlar


Markanızın değerini, değerlerini ve vizyonunuzu yansıtan kurumsal kimlikler tasarlıyor ve tüm baskı sürecinizi takip ediyoruz. Tasarlamış olduğumuz kurumsal kimliğinizi dijital platformlara taşıyarak markanız için benzersiz ve kurumsal seo ve mobil uyumlu internet siteleri tasarlıyor ve yönetiyoruz.

-Web Site Tasarımı
-Kurumsal Kimlik Tasarımları
-Sosyal Medya Tasarımları
-Matbaa Baskı Tasarımları

...
Gelişmiş Tam Uyumlu

Uygulama ve Platformlar


Markanızın değerini, bilinirliğini ve tüm reklam kapmpanyalarınızın en etkili ve sorunsuz bir şekilde tüm platformalarda çalışması ve yönetilmesi için gerekli olan teknoloji mimarileri kullanıyoruz.

-Duyarlı (Responsive) Tasarım
-Web Uygulamaları
-E-Ticaret
-Özel Entegrasyonlar
-Mobil Geliştirme

...
Djital Pazarlama

Satış Stratejileri


Marka Press olarak sizlere etkili, ölçülebilir, benzersiz kampanyalar ile markanızı geleceği emin adımlarla ilerlemesini sağlarken dijital pazarlama adımlarınızı planlıyarak internetten dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz.

-Arama Ağı / Görsel Reklamlar / Sosyal Medya
-Performans Pazarlama
-Arama Motoru Optimizasyonu – SEO
-E-Mail Pazarlama
-Google Adwords Danışmanlığı

...